خانه / پاسخ به شبهات / روش استدلال نقدکننده قرآن

روش استدلال نقدکننده قرآن

نفد کننده قرآن گفته:

قرآن چون پراز خطا و ضعف است پس از خدا نیست!

پاسخ:

ما میگوییم اگر در قرآن حتی یک خطا و ضغف هم باشد این کتاب از خدا نیست.

ما درروند پاسخ به این مجموعه حتی به یک مورد ایراد منطقی و علمی دست نیافتیم.

خوشبختانه از آنجاکه این ناقد ،تمام آنچه از گذشته تا کنون علیه قرآن ایراد گردیده را یکجا جمع کرده، کار بسیار ساده شده است.

شما مخاطب عزیز هم هر قسمت از ایرادات مجموعه نقد قرآن را مایل بودید بفرستید، تا پاسخش را خدمتتان ارسال کنیم و در سایت نیز قرار دهیم.

 

البته مقداری از پاسخ ها را به صورت راندوم یا… وارد این سایت کرده ایم و در حال تکمیل پاسخها هستیم.

پس از آنجا که قرآن ۱۴۰۰ سال است ظهوری ویژه دارد ، یعنی بخلاف اثرهای بشری که دائما دستخوش تکمیل یا تصحیح میشوند ، قرآن هرگز مطلب ناقص یا غلطی ندارد، در نتیجه این کتاب از ناحیه کامل یعنی خدا آمده و معجزه است.

درباره ی سید رضا طباطبایی قم

سلام اینجانب سید رضا طباطبایی حدود سی سال در مسیر تحقیق راجع به چیستی و کیستی خودم بسر میبرم. بلطف خدا و به مدد عقل خدا دادی، اسلام را شناختم و به آن باور دارم و مجدانه دوست دارم که همه مردم دنیا ازین زلال حق بهرمند شوند. از محضر اساتید بزرگواری چون آیه الله زاهدی ره، آیه الله بهجت ره، آیه الله جوادی دام عزه، آیه الله حسن زاده دام عزه و بزرگان حق جو و اهل صفا استفاده نموده ام. کتبی نوشته ام و مشغولیتهایی مثل همین سایت در راستای فهم حقانیت دین عزیز اسلام بویژه مذهب شیعه اثنی عشری دارم. و ادعا دارم که کوچکترین غلط یا نقص در قرآن وجود ندارد(بحقیقت معجزه است) و این یافته سالها تحقیق آزادانه اینجانب است. از سویدای وجودبر محمد و آل طاهر او درود میفرستم و از خداوند فرج منجی بشریت، یعنی امام زمان علیه السلام و تا آن زمان، بقای نظام اسلامی و طول عمر رهبر عزیزم آیه الله العظمی سید علی خامنه ای را خواهانم. و سلام و درود بر جوینده راه حق

همچنین ببینید

مراحل شکل گیری جنین

ناقد گفته : ادعای قرآن مبنی بر پیدایش بافت استخوان بعنوان اولین بافت تخصصی در ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *